KABAS - Krystyna Agatowska-Kosznik

pomorskie

Nip 842-159-14-22
Telefon kontaktowy 723952622

ul. Zwycięstwa 11
77-141 Borzytuchom
Nasza specjalność to tynki gipsowe i tynki cementowo-wapienne, który nakładamy wykorzystując specjalistyczny agregat tynkarski. Dodatkowo oferujemy:
- wylewanie posadzek,
- wykańczanie poddaszy.

Od początku istnienia naszej firmy na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalne doradztwo i wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki takiemu podejściu udało nam się już zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów i współpracujących z nami firm budowlanych.

Tynki cementowo-wapienne, które wykonujemy mogą nie tylko być wykończeniem powierzchni ściany, ale też mogą stanowić podłoże do wykonania gładzi gipsowych. Natomiasttynki gipsowe to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o wykonywanie wypraw tynkarskich wewnątrz budynków. Do głównej zalety tych tynków należy łatwość wygładzania. Są one też szybkoschnące i wydajne.

Przed zmianą poddasza w przestrzeń użytkową warto zająć się montażem okien połaciowych i ociepleniem dachu. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu poddasza można zaoszczędzić na ogrzewaniu, dlatego warto w strukturze dachu uwzględnić ochronę cieplną.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kabas.

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.