"FENIKS" S.C. KRZYSZTOF MICHALEC, TOMASZ MICHALEC - Usługi Budowlane

lubelskie

Nip 565-136-72-24
Email feniks.scwlodawa@gmail.com
Telefon kontaktowy 606716252

ul. Usługowa 18
22-200 Włodawa

Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku od niemal dwudziestu lat. Przez ten czas zyskaliśmy ogromne doświadczenie, za które tak cenią nas nasi Klienci. Wykonujemy różnego rodzaju prace wykończeniowe, a także zamówienia budowy pod klucz.

Między innymi oferujemy Państwu:
-wykonanie elewacji budynku,
-wstawianie okien,
-wstawianie drzwi,
-modernizacja budynku,
-termomodernizacja.
Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych oraz renowacją zabytkowych budowli. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Zatrudniani przez nas pracownicy mają rozległą wiedzę teoretyczną i duże umiejętności praktyczne, które pozwalają na sprawną realizację nawet złożonych zleceń. Wszelkie zadania wykonujemy według wcześniej sporządzonego projektu oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych renomowanych firm.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zapewniamy rzetelność, profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.