"Energe" Instalacje Elektryczne Piotr Łukaszek

świętokrzyskie

Nip 866-101-62-55
Email biuro@energe.com.pl
Telefon kontaktowy 572906484
Strona internetowa www.energe.com.pl

ul. Jana Pawła II 133, 28-236 Kłoda

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w energii odnawialnej. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby indywidualne oraz właściciele firm.

Oferujemy:

panele słoneczne,
instalacje fotowoltaiczne,
pompy ciepła,
odnawialne źródła energii,
panele solarne,
projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
przydomowe instalacje OZE,
montaż instalacji systemów solarnych

Udogodnieniem jest sprzedaż ratalna powyższych produktów i usług.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Ponadto chętnie podpowiemy Państwu czym się kierować przy wyborze odpowiedniego systemu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zakres naszych obowiązków obejmuje także audyt lokalizacji, dobór optymalnych rozwiązań, doradztwo w kwestii dofinansowania, transport, budowę oraz przyłączenie instalacji do sieci OSD. Zapewniamy także serwis wszystkich elementów instalacji, głównie paneli słonecznych.

Uzupełnieniem naszej oferty są pompy ciepła i auta elektryczne, które są flagowym znakiem elektromobilności. Od lat współpracujemy czynnie z wieloma firmami, które specjalizują się w dziedzinie OZE. Nieustannie uświadamiamy klientów jak ważne jest dbanie o środowisko. W tym zakresie prowadzimy działalność edukacyjną, która dotyczy naszej działalności, czyli odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.


Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.