PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ALICJA MEBLE Joanna Filecka

wielkopolskie

Nip 619-196-40-24
Email biuro@alicjameble24.pl
Telefon kontaktowy 601493504, 601 497 092
Strona internetowa www.alicjameble24.pl

ul. Osiedle 600-lecia 3 lok. 4
63-630 Rychtal

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
9:00 - 16:00

Jesteśmy doświadczoną firmą, zajmującą się sprzedażą mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Oferta naszego sklepu została stworzona aby była atrakcyjna dla wielbicieli każdego stylu. Zarówno amatorzy klasycznego wystroju jak i zwolennicy nowoczesnych rozwiązań znajdą coś dla siebie. Sprzedajemy nie tylko pojedyncze szafy, łóżka czy kanapy, ale również gotowe systemy, które pozwalają szybko i stylowo urządzić praktycznie każde pomieszczenie.

W naszym sklepie meble są nowe i posiadają gwarancję producenta. Bogata oferta wyrobów oraz jakość produktów i szybkość naszych usług przekonują klientów do tej formy sprzedaży.

Mamy nadzieję, że dzięki pasji oraz doświadczeniu nasz sklep meblowy będzie rozwijać się, a dla naszych klientów będzie źródłem inspiracji, jak i również godnym zaufania partnerem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.