METALOWIEC Aneta Kawczyńska

kujawsko-pomorskie

Nip 879-141-84-20
Email biuro@metalowiectorun.pl
Telefon kontaktowy 504027344
Strona internetowa www.metalowiectorun.pl

ul. Mazowiecka 52
87-100 Toruń
 
Firma Metalowiec oferuje szeroki asortyment elektronarzędzi, narzędzi, drabin, rusztowań oraz części zamiennych sprzętu. Metalowiec jest oficjalnym dystrybutorem marki MILWAUKEE.

Milwaukee to sprawdzony producent narzędzi i elektronarzędzi, które dystrybuowane są na cały świat od 1924 roku. Wysoka pozycja na rynku, jaką zajmuje ta firma, jak też jej wieloletnie doświadczenie, sprawia, że narzędzia wielofunkcyjne Milwaukee znalazły już wielu zaufanych klientów.

Jako oficjalny dystrybutor Milwaukee, możemy zagwarantować polskim klientom szeroki asortyment produktów, wśród których znajdują się narzędzia przeznaczone do wiercenia i ciosania, piłowania i cięcia oraz szlifowania.

W naszej ofercie znajda Państwo między innymi:

  • szlifierki,
  • wiertarki,
  • wkrętarki,
  • młoty wyburzeniowe,
  • pilarki,
  • subkompaktowa gwoździarka,
  • drabiny,
  • mobilne rusztowania.
Mobilne rusztowanie jest zbudowane na modułowej konstrukcji. Stabilność rusztowania jest zagwarantowana pomocą dwóch elementów mocujących, które są częścią rusztowania.

Narzędzia, które znajdują się w naszej ofercie, charakteryzuje najwyższa jakość – wszystkie wyroby odznaczają się pożądaną przez klientów wydajnością działania oraz solidną konstrukcją. Wysoka trwałość sprawia, że sprzęt Milwaukee może być poddawany nawet najbardziej intensywnej eksploatacji.

Ponadto w naszym asortymencie znajdują się również różnego rodzaju akcesoria takie jak poziomice, wiertła, narzędzia ręczne czy brzeszczoty oraz narzędzia ogrodowe.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.