Zieleń s.c. Paweł, Joanna Poradzisz

małopolskie

Nip 736-141-81-50
Email zielenzakopane@gmail.com
Telefon kontaktowy 600896737
Strona internetowa www.zielenzakopane.pl

ul. Chyców Potok 14
34-500 Zakopane
Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
8:00 - 14:00
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu ogrodnictwa. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Zakres naszych obowiązków obejmuje projektowanie ogrodów, sprzedaż roślin, sprzedaż iglaków oraz utrzymywanie ogrodów. Pomagamy przy wyborze roślin ogrodowych i kwiatów domowych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na przygotowywanie projektów i rysunków technicznych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.


Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.