Hydro-DAR Daniel Sobieraj - Sprzedaż i serwis wodomierzy

dolnośląskie

Nip 911-192-85-66
Email sobieraj.daniel@wp.pl
Telefon kontaktowy 785956290

aleja Śliwowa 11B lok. 1
54-106 Wrocław
Firma Hydro-Dar to wiele lat doświadczenie w branży związanej z wodomierzami i urządzeniami pomiarowymi. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z licznymi spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości, jak również wodociągami, firmami instalacyjnymi oraz klientami indywidualnymi.

Nasza bieżąca oferta to:

  • naprawa, serwis i regeneracja wodomierzy,
  • wymiana i ekspertyza wodomierzy,
  • naprawa, serwis i regeneracja ciepłomierzy,
  • sprzedaż wodomierzy i ciepłomierzy,
  • usługi i serwis hydrauliczny,
Wykonujemy kompleksowe naprawy wodomierzy. Nasza oferta handlowa obejmuje wodomierze mieszkaniowe, do spółdzielni, antymagnetyczne, a także systemy zdalnego odczytu, konsole wodomierzowe, asortyment do wodomierzy, półśrubki i plomby. W naszej propozycji znajdą Państwo również wodomierze na zamówienie.

Zgodnie z prawem wodomierze można użytkować przez określoną długość czasu. Dlatego zajmujemy się również ponowną legalizacją zarówno w przypadku wodomierzy, jak i ciepłomierzy. Wydajemy fachowe ekspertyzy.

Szybkie i sprawne usługi serwisowe i nie tylko to nasz atut. Zapewniamy zawsze rzetelną realizację oraz korzystne ceny. W razie jakichkolwiek dalszych pytań zachęcamy Państwa do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.