KRYSTYNA LEPIANKA "LUX" BIURO RACHUNKOWE

mazowieckie

Nip 522-120-49-33
Email biurolux@plj.com.pl
Telefon kontaktowy 508 938 548, 22 843 93 35
Strona internetowa https://biuro-rachunkowe-lux-krystyna-lepianka.business.site/

ul. Konstruktorska 6 lok. 212
02-673 Warszawa

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
10:00 - 13:00

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe. Zajmujemy się pełną księgowością, deklaracjami podatkowymi, wszelkimi sprawozdaniami oraz rocznymi zeznaniami, łącznie z niezbędną dokumentacją. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów.

Do naszych zadań należą sprawy pracownicze, czyli naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie umów, prowadzenie akt osobowych pracowników i rozliczanie z ZUS. Zajmiemy się też rocznymi deklaracjami. Pomożemy w organizacji przedsiębiorstw poprzez wybór odpowiedniej formy opodatkowania, przygotowanie dokumentów do rejestracji podmiotów i organizację optymalnej formy księgowości.

Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny, które ustalamy indywidualnie, zależnie od specyfiki działalności firmy, ilości dokumentów i innych czynników.

Zapraszamy i zachęcamy do nawiązania współpracy!

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej.

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.