Usługi Tartaczno-Stolarskie ANNA SADOWSKA

lubuskie

Nip 926-153-21-37
Email anna.sadowska1985@gmail.com
Telefon kontaktowy 667504333

Prądocinek 4
66-627 Prądocinek
 Głównym profilem naszej działalności są usługi tartaczne. Oferujemy najwyższej jakości drewno, które znajduje swoje zastosowanie jako deski tarasowe czy też deski podłogowe. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: – deski na taras,- deski podłogowe,- deski elewacyjne,- deski na płot. Uzupełnieniem naszego asortymentu jest tarcica sucha, tarcica mokra, tarcica budowlana, bale i krokwie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się deski budowlane, które nadają pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Odpowiednia impregnacja drewna sprawi, iż podłoga posłuży Państwu przez wiele długich lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- deski na taras
- deski podłogowe
- deski elewacyjne
- deski na płot

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty oraz w celu jakichkolwiek informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.