D.A.S. MARCIN KLAPA Ubezpieczenia

Śląskie

Nip 547-221-33-84
Email klapam33@gmail.com
Telefon kontaktowy 690430715
Strona internetowa www.ubezpieczenia-klapa.com.pl

ul. gen. Józefa Kustronia 35 lok.4
43-316 Bielsko-Biała
  Obecnie ubezpieczenie jest tak oczywistą sprawą, że naprawdę nie trzeba nikomu tłumaczyć, na czym to polega. Boimy się o życie nasze i naszych bliskich, kupujemy drogie samochody i ekskluzywnie remontujemy mieszkania. Wszytko to zachęca nas do jakieś ochrony. Taką ochroną niezaprzeczalnie są właśnie ubezpieczenia, które w razie potrzeby pomogą opłacić leczenie, naprawić samochód lub wymienić tapetę w salonie. Bardzo kuszące propozycje, które już nie raz ratowały moim Klientom życie.

Zajmuję się doradztwem odnośnie ubezpieczeń, służę niezbędną pomocą w szybkiej, sprawnej i rzetelnej obsłudze klienta, który potrzebuję konkretnego ubezpieczenia. Ważne jest dla mnie to, by nie szukali Państwo ubezpieczenia bez skutków i rezultatów. Chcę, aby każdy mój Klient dostał to, czego oczekuje, dlatego staram się dobierać ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa.

Moja oferta to ubezpieczenia osobowe: na życie, wypadkowe, chorobowe, NW szkolne. Dysponuję także ubezpieczeniami majątkowymi: nieruchomości, samochody, maszyny i urządzenia. Dodatkowo świadczę usługi doradcze w sprawie kredytów, w tym: dla klientów indywidualnych, dla klientów biznesowych oraz leasingów samochodów.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. 

Szanowni Państwo.

Ostrzegamy, na rynku istnieją firmy, które w sposób nieuczciwy próbują wyłudzić od Państwa pieniądze. panoramafirmowa.com.pl wysyła dokumenty tylko i wyłącznie za pomocą kuriera. Panoramafirmowa.com.pl nie przedłuża automatycznie umów na kolejny czas.